نمایش یک نتیجه

Show sidebar
پمپ خطی دو لایه فلزی
Close

پمپ خطی دو لایه فلزی

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات (پمپ خطی دو لایه فلزی)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

حلقه مته غیر مغناطیسی
Close

حلقه مته غیر مغناطیسی

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات (حلقه مته غیر مغناطیسی )، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

روکش بسته بندی قابل بازیافت
Close

روکش بسته بندی قابل بازیافت

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات و قطعات (روکش بسته بندی قابل بازیافت)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

شیر فلكه سوزنی فولادی کلاس 800 دنده استیل
Close

شیر فلكه سوزنی فولادی کلاس 800 دنده استیل

شرکت  ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات نفتی (شیر فلكه سوزنی فولادی کلاس 800 دنده استیل)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

شیر فلكه کشویی تخلیه نوسان  پنوماتیک سرامیکی (دیسک چرخشی)
Close

شیر فلكه کشویی تخلیه نوسان پنوماتیک سرامیکی (دیسک چرخشی)

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات نفتی (شیر فلكه کشویی تخلیه نوسان پنوماتیک سرامیکی (دیسک چرخشی))، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

شیر فلکه پروانه ای جوش داده شده
Close

شیر فلکه پروانه ای جوش داده شده

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات نفتی(شیر فلکه پروانه ای جوش داده شده)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

شیر فلکه کشویی دو دیسک سرامیکی پنوماتیک
Close

شیر فلکه کشویی دو دیسک سرامیکی پنوماتیک

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات نفتی (شیر فلکه کشویی دو دیسک سرامیکی پنوماتیک)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..