روکش بسته بندی قابل بازیافت

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات و قطعات (روکش بسته بندی قابل بازیافت)، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

چين

09105425294
توضیحات

روکش بسته بندی قابل بازیافت

بسته بندی RTTS یک بسته بندی دیوار قلاب کامل است که برای آزمایش، آموزش، و فشردن عملیات حفاری استفاده می شود. در بیشتر موارد، این ابزار با یک دریچه گردش و یک اتصال ایمن اجرا می شود.
بدنه بسته بندی شامل یک مکانیزم جی اسلات، لغزش مکانیکی، عناصر بسته بندی، و لغزش هیدرولیکی است. جابجایی های بزرگ و سنگین در مکانیزم نگهداری هیدرولیک کمک می کند تا از پمپ شدن سوراخ جلوگیری شود. فنر های کشیده شده در ≤ 3 ½ مکانیزم اسلات جی را اجرا میکند. (88.9 میلیمتر) بدنه بسته بندی شده، در حالی که در اندازه بسته بندی های بزرگتر ≥ 4، (101.6 میلی متر) از بلوک های کشیده شده استفاده می کنند. آستین اتوملتیک جی اسلات تجهیزات اتوماتیکی هستند که بر روی تمام بدنه بسته بندی وجود دارند. شیر توزیع اگر مورد استفاده قرار گیرد، یک نوع قفل قابل باز و بسته شدن است که به عنوان یک شیر توزیع و گذرگاه فرعی عمل می کند. شیر به طور خودکار در موقعیت بسته زمانی که بسته بندی ست می شود، قفل می شود. در حین آزمایش یا فشردن عملیات، قفل مانع باز شدن شیر می شود. یک جی اسلات مستقیم در موقعیت قفل باز شده با یک جی اسلات اختیاری در بدنه بسته بندی همماهنگ میشود. این ترکیب نیاز گردش لوله برای بستن شیر توزیع را از بین میبرد و یا بعد از اینکه لوله با سیمان آویزان شد، بسته بندی را دوباره تنظیم میکند

ویژگی ها:

• طراحی کامل منفذ قالب بسته بندی اجازه می دهد حجم زیادی از مایع به داخل لبزار پمپاژ شود.
• سلاح مدل لوله ای و دیگر ابزار سیم کشی می تواند از طریق بسته بندی کننده اجرا شوند. بسته بندی کننده میتواند با دستکاری ساده لوله تا هر چند بار که مورد نیاز باشد نقل مکان کند و دوباره تنطیم شود.
• لغزش کاربید تنگستن باعث افزایش قابلیت برگزاری و بهبود مقاومت بالا در برابر سایش در پوشش است. فشار از طریق لوله باعث ایجاد لغزش در مکانیزم نگهدارنده هیدرولیکی می شود.
• یک سوپاپ غیر انتهایی اختیاری در هنگام فشردن یا درمان عملیات قفل شده به حالت باز یا بسته است و به راحتی با گردش در بالای بسته بندی باز می شود.
• هر پوشش سختی از جمله درجه های برتر را هم به طور ایمن نصب می کند.
• مقاومت بار و فشار طراحی شده برای پاسخگویی به برنامه های بار بالا.

جهت درخواست خرید روکش بسته بندی قابل بازیافت، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمایید.

جهت بازدید از اطلاعات تکمیلی محصول، گزینه (اطلاعات بیشتر) را کلیک کنید