تثبیت کننده تیغه مارپیچ

شرکت ویتفا فعال در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات نفتی(تثبیت کننده تیغه مارپیچ )، این محصول را با کیفیت عالی و تضمینی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید..

چين

09105425294
توضیحات

تثبیت کننده تیغه مارپیچ

یک تثبیت کننده برای هر برنامه حفاری
تثبیت کننده ها بخشی جدایی ناپذیر از مونتاژ سوراخ پایین هستند. تثبیت کننده ها روی وزن حلقه مته بر بیت تمرکز میکنند ، تضعیف BHA و حلقه های مته را از دیوار گمانه دور نگه میدارند، بنابراین خطر گرفتگی لوله را کاهش می دهد.
ما یک طیف وسیعی از تثبیت کننده ها را برای همه اندازه ها و اشکال مختلفی از سوراخ ها ارائه می دهیم. تثبیت کننده های ویژه مانند رامرهای رولر، بازکنندگان سوراخ، و پاک کننده های محل قرارگیری کلیدی این گزینه را تکمیل می کند و این اطمینان را میدهند که همیشه تثبیت کننده مناسب برای برنامه حفاری شما پیدا می شود.
تثبیت کننده یکپارچه تیغه
ماشین از یک قطعه واحد از استحکام بالا AISI 4145H یا فولاد غیر مغناطیسی، تثبیت کننده یکپارچه تیغه خطر سقوط تیغه به چاه را از بین میبرد.
تثبیت کننده یکپارچه تیغه با هر تیغ مارپیچی در زوایای مختلف یا تیغه های مستقیم در دسترس است. تیغه های مارپیچی تماس 360 درجه ای سطح را تضمین میکنند، در حالی که تیغه های مستقیم دارای حداکثر تمرکز سیالات می باشند.
با یک راه حل بهینه ساز سخت افزاری، تثبیت کننده های یکپارچه تیغه ما برای اکثر سازه ها، از نرم تا تراشنده مناسب است.

دامنه سوراخ

• تثبیت کننده تیغه راست: 5 “- 28 1
• تثبیت کننده تیغه مارپیچ: 5 “- 36”
• تثبیت کننده هندوانه ای: 8” – 28”

تثبیت کننده تیغه جوش

با تیغه بر روی یک هسته جعلی جوش داده شده، تثبیت کننده های تیغه های جوش داده شده یک جایگزین اقتصادی برای تثبیت کننده های تیغه ای است برای سازه های نرم و سخت
تمام حرکات کامل و آزمون های غیر مخرب تمام جوش های جوشکاری با حداکثر قابلیت اطمینان تضمین می کند.
در تیغه مستقیم و تیغه مارپیچ طراحی با 3 یا 4 تیغه در هر تثبیت کننده انجام میشود.
انواع تیغه تثبیت کننده
تثبیت کننده های Sovonex جوش داده شده و یکپارچه با پره های زاویه بسته بندی موجود زیر در دسترس هستند.
• تیغه راست
• مارپیچ باز: 180 تا 220 درجه زاویه بسته بندی
• مارپیچ کامل: 300 تا 350 درجه زاویه بسته بندی
• مارپیچ محکم: 500 تا 600 درجه زاویه بسته بندی
تیغه های مارپیچ دست راست هستند، اما مارپیچهای دست چپ را می توان بنا به درخواست مهیا نمود.
تثبیت کننده آستین قابل تعویض
متشکل از یک هسته و یک آستین قابل تعویض، تثبیت کننده های آستین قابل تعویض در مناطق دور افتاده ایده آل هستند، جایی که تعمیر و تعویض تیغه ها امکان پذیر نیست.
آستین را می توان بدون نیاز به ابزار خاص به راحتی روی زمین حفاری تغییر داد. به عنوان یکی از مزایای اضافی یک ورق را می توان با آستین های مختلف جهت کاهش هزینه های تجهیزات استفاده کرد.
تثبیت کننده آستین غیر متحرک (تثبیت کننده آستین لاستیکی)
ساخته شده از پلی اورتان ویژه، آستین بر روی یک تثبیت کننده آستین غیر چرخشی در حین حفاری در پایه ثابت می ماند. به این ترتیب باعث میشود که سیم مته بدون درهم ریختن ثبات باقی بماند.
تثبیت کننده های آستین لاستیکی می تواند در سازه های سخت و ساینده استفاده شوند، همانطور که بر روی آستین ها پوشانده می شوند در مقایسه با انواع دیگر تثبیت کننده ها بسیار پایین تر قرار می گیرند.
ذخیره و مدیریت آسان: آستین را می توان به سرعت و به راحتی در زمین حفاری جایگزین کرد. طراحی بدون درز آنها مانع از از دست دادن آستین در چاه است.

جهت درخواست خرید تثبیت کننده تیغه مارپیچ ، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمایید.

جهت بازدید از اطلاعات تکمیلی محصول، گزینه (اطلاعات بیشتر) را کلیک کنید