استات کبالت | Cobalt Acetate

شرکت  ویتفا فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، استات کبالت را با کیفیت عالی و تضمینی و در هر تناژ دلخواهی به مشتریان ارائه می کند. جهت آگاهی از قیمت این محصول و خرید آنلاین از طریق فرم های درخواست کالا، با ما در تماس باشید.

Co(CH3COO)2·4H2O

صنعتی

کیسه 25 کیلو گرمی

3815900000

09105425294
توضیحات

استات کبالت | Cobalt Acetate

خواص

کریستال صورتی کمرنگ و به صورت پودر کریستالی است ، این محصول محلول در آب و اتانول بوده، همچنین در اسید رقیق، ایزوتوبول، آمیل الکل، اتیل استات، پرییدین و هیدرازین نیز قابلیت حل شوندگی را دارد. زمانی که تا 140درجه سانتیگراد گرم شود، تمام کریستالیزاسیون های آب خود را از دست می دهد.

.کاربردها و موارد مصرف استات کبالت | Cobalt Acetate در شیمی صنعتی

کاربرد:

از عمده ترین کاربردهای این محصول میتوان به کاتالیزور بودن آن در صنعت فیبر مصنوعی اشاره کرد.

از دیگر موارد استفاده جهت  خشک کن هست که در صنعت رنگ استفاده می شود

 اکسید پلی استر، رنگدانه سرامیکی، رنگدانه سرامیکی، مواد لعاب دار ، چاپ و رنگرزی، کاتالیزورهای کبالت شیشه ای از دیگر استفاده های این محصول است. مورد استفاده برای بهبود سطح آلومینیوم نیز هست. به صورت جوهر مخفی نیز از این محصول یاد می شود.

فروش استات کبالت

شرکت ویتفا با ارتباط مسقیم با تولیدکنندگان و همچنین واردات مستقیم محصولات، بهره مندی و آمادگی لازم را برای پاسخگویی به نیاز شما عزیزان را دارد.

این شرکت با ثبت سفارش شما عزیزان جهت خرید استات کبالت، به صورت شبانه روزی و آنلاین در خدمت شماست. از طیق لینک (تماس با ما) در وبسایت ویتفا، درخواست خود را ثبت کنید. و یا میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان ما در ارتباط  باشید و سفارش خود را اعلام کنید. شرکت ویتفا این محصول را از برترین برندهای موجود داخلی و یا وارداتی و با بالاترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان تامین میکند. محصول درخواستی خود را از طریق سیستم حمل و نقلی مطمئن در مقصد مورد نظر و هر شهری که هستید، تحویل بگیرید.

قیمت استات کبالت | Cobalt Acetate

قیمت های پیشنهادی شرکت ویتفا به دلیل وارد کردن مستقیم این محصولات و همچنین ارتباط مستقیم با تولید کنندگان بسیار رقابتی بوده و با پایین ترین پیشنهاد به شما عرضه میشود. پس از مقایسه قیمت های ما با دیگر رقبا در این عرصه، در هر ساعت از شبانه روز کارشناسان ما پاسخگوی نیاز شما خریداران محترم می باشند. از طریق ثبت درخواست و همچنین شماره تماس های داده شده با ما در ارتباط باشید.

این محصول در هر وزنی قابل سفارش است.**

جهت درخواست خرید استات کبالت در هر تناژی ، از طریق لینک ثبت سفارش بالای صفحه اقدام فرمایید.

جهت بازدید از اطلاعات تکمیلی محصول گزینه (اطلاعات بیشتر) را کلیک کنید.

 

اطلاعات بیشتر
Total Content

99

Co

≥% 72

Fe

0.06

Ni

0.5

Alkali and alkaline earth metal

0.4

Cu

0.3

SO42

0.05