ویتفا، سامانه توسعه تجارت

درباره ما

شرکت فن تدبیر نسر آفتاب، با نام تجاری ویتفا عضو پارک علم و فناوری البرز در حوزه تجارت الکترونیک و امور بازرگانی بین الملل فعال است، این مجموعه با بهره گیری از دانش روز تجارت بین الملل، سعی بر آن دارد تا راه حل آسان و عملیاتی را جهت رفع نیازهای بازرگانی شرکت های ایرانی فراهم نماید.

تجارت بین الملل

در گام اول، این شرکت اقدام به تاسیس سامانه توسعه صادرات محصولات ایرانی www.vitfa.com نمود. vitfa.com با معرفی شایسته محصولات ایرانی در بازارهای جهانی برای توسعه صادرات ایران تلاش می کند.

درخواست‌ها و بازخورد

در vitfa.com سفارشاتی از شرکت های خارجی به منظور عرضه به بازارهای ایران داشتیم و همچنین درخواست هایی برای خرید محصولات و قطعات خارجی از بازار ایران عرضه شد که بر اساس این نیاز سامانه ای جدید به نام vitfa.ir راه اندازی گردید.

و هم اکنون vitfa.ir

این سامانه در تلاش است تا با استفاده از رابطه های برون مرزی ایجاد شده و با استفاده از توانمندی بازرگانی موجود قطعات، دستگاه ها و مواد مورد مصرف واحد های صنعتی ایرانی را تامین نماید.

بیانیه رسالت و اهداف شرکت

( براساس حروف واژه ویتفا)

  •  وفاداری به تعهد: سازمانی وفادار به تعهدات خود در قبال جامعه ، پرسنل ، مشتریان و طرفهای ذینفع می باشد. همواره تلاش ما جهت ارج نهادن به اعتماد شماست.
  • یافتن آنچه شما بدان نیازمندید: ایجاد زنجیره ای از شروع دریافت سفارش شما و یافتن محصول مورد نظرتان از بازارهای جهانی و رساندن به دست شما در کوتاهترین زمان ممکن
  • توانمندی در ارتقا سطح کیفی: نو آوری و تحقیق و توسعه در جمع آوری محصولات و ارائه خدمات مناسب ، با کیفیت بالاتر و ارزش افزوده بیشتر
  • فروش انتهای راه ما نیست: این مجموعه منحصر به فرد در زمینه تجارت و مبادلات در عرصه بین الملل، خود را بر آن داشته تا خلأهای موجود در عرصه تامین کالا و خدمات بازرگانی در ایران عزیز را دریابد و باعث رونق اقتصادی کشور و در ثانی کشور های جهان باشد. این امر، مستلزم فرایندی مستمر بوده که با فروش یک محصول میسر نمیشود و امری ادامه دار است
  • ارج نهادن به سرمایه های انسانی و مشتریان: رعایت اصول اخلاقی و کرامت انسانی ، احترام به شخصیت و مشتریان با هدف بالا بردن حس همکاری و حمایت همه جانبه از سوی مشتریان عزیز به عنوان سرمایه های ارزشمند که موجب اعتلای سطح شرکت می شوند.

چشم انداز و ماموریت شرکت ویتفا

درصدد هستیم با توسعه توانمندی های سازمانی و با اتکا بر تجربیات غنی پیشین و همچنین با رویکرد کسب اطلاعات جدید و به روز از بازار های جهانی و تحلیل آن بهترین کیفیت و خدمات را در حوزه واردات و صادرات در ایران و دیگر کشورهای جهان ارائه نموده و به عنوان مطمئن ترین و معتبرترین سیستم تامین اقدام وارداتی شناخته شویم.